GÜNCEL HABERLER

Tuliss'in Saçı Bizim Tarzımız !  /  17.08.2013
Tülin Şahin'in saçını beğenmeyen yok, yıllardır rengiyle modeliyle tüm kadınlar tarafından takip ediliyor.
Tülin saçları için Toni&Guy ürünleri kullanıyormuş. Toni&Guy'ın yüzü olmakla kalmayıp, bizimle Toni&Guy ürünleriyle yapabileceğimiz harika saç modellerini de paylaşıyor.
Kampanya resimlerine de ayrıca bayıldığımızı belirtmeliyiz. Fan Club olarak Toni&Guy ile ilgili tüm ürünleri alıp deneyeceğiz sanırım.
Bizim tarzımız Tülin Şahin tarzı her zaman :) #sacintarzin

Tülin Şahin Haftasonu Dergisi'nde  /  17.08.2013
Fan Club olarak hep söylüyoruz, Haftasonu Dergisi'nin Tülin Şahin çekim ve ropörtajlarını çok ayrı beğeniyoruz diye.
Tülin bu kez güzellik sırlarıyla Haftasonu'ndaydı. Biz fotoğraflara halen durup durup bakıyoruz.Ve Tuliss ile yazı çook seviyoruz.
Çekimlerin backstage videosu da burda

http://youtu.be/bClpuA3jzmc

 Tülin Şahin Conde Nast Raveller Kapağında  /  17.08.2013
Dünyanın en popüler dergilerinden biri olan Conde Nast Traveller'ın kapak kızı Tülin Şahin oldu. D-Maris otelde çekilen muhteşem karelerle, Tülin hem güzelliğiyle hem de ülkemizin tanıtımına yaptığı katkıyla tüm basın tarafından günlerce yazıldı. Çekimde giydiği Dolce&Gabbana kıyafetleri gören Stefano Gabbana ise Twitter'a Tülin'in çekimden resimlerini koydu.
Müthiş bir iş, harikasın Tülin Şahin.

Çekimin backstage videosu burda
http://youtu.be/IBNDzfGR880

Form Sante Yaz sayısı budur!  /  17.08.2013
Keşke Form Sante'nin her ay kapağında o muhteşem vücuduyla Tülin Şahin olsa. Resimler o kadar canlı ki yaz hiç bitmesin dedirtiyor.
Ropörtajdaki her bir tüyo da çok faydalı. İlham perimizsin Tuliss!  

Pepsi Kızı Tülin Şahin / 17.08.2013
90'lı yıllarda Cindy Crawford Pepsi kampanyası resimleri ile olay yaratmıştı. Şimdi 2013'te Tülin Şahin, Pepsi resimleriyle olay yarattı.
Vogue Türkiye için çekilen resimler ayrı bir güzel. Kampanya talihlileri de çoook şanslılar çook. Tülin ile bir topmodel günü geçirdiler. 

Haftasonu Dergi + Tülin Şahin = Muhteşem Yılbaşı Sayısı  /  30.12.2012
Haftasonu Dergisi bizi Tülin Şahin ile her yıl muhteşem çekimlere alıştırdı. Bı yıl da kapakta yine pırıl pırıl bir Tülin Şahin, içinde ise harikaa fotoğraflar var. Hala almadınız mı yoksa ?? 

Tuliss yine Trendyol da !!!  /  30.12.2012
Tülin Trendyol ile muhteşem bir kampanya daha yaptı. Tüm ürünler birkaç saatte tükenmişti. Geriye kalan ise bu güzel resimler.   

Elle Style Awards  /  30.12.2012
Her yıl düzenlenen Elle Style Awards gecesinde Tülin'in şıklığına bakar mısınız ? Kırmızı halıda giyinmeyi en iyi bile kesinlikle Tülin Şahin.  

Tülin Arçelik reklamında  /  30.12.2012
Son günlerde Arçelik Küçük Ev aletleri reklamında kırmızılar içinde çook güzel bir kadın gördüyseniz işte o Tülin Şahin. Çelik ve Çeliknaz ile sizce de çok tatlı görünmüyorlar mı ?
http://www.youtube.com/watch?v=Jl3CdjPdQF8  

En Güzel UNICEF elçisi   /  30.12.2012
Tülin Şahin, sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle her zaman ön planda olmuştur. Ve o artık Unicef'in iyi niyet elçisi. Basın toplantısındaki karelerde tam bir Melek. Seninle gurur duyuyoruz Tülin.  

GQ " Men Of The Year " Ödül Töreni  /  30.12.2012
Tülin, GQ dergisinin Men Of the Year ödül töreninde, NTV için kırmızı halıyı sundu ve Michael C. Hall ve Meryem Uzerli gibi ünlü isimlerle röpörtaj yaptı. Gecede giydiği mor renkli elbise ile de güzelliği ve zerafeti çok konuşuldu.  

HAPPY BIRTHDAY  /  13.12.2012

Tuliss'imiz için hazırladığımız video için resme tıklayın ...

Havaalanının En Şıkı !  /  03.11.2012
Haftasonu Dergisi Tülin'i, Kıbrıs'a Zeki defilesine giderken görüntülemiş. Bu kombine bayıldık !!! Tülin Şahin farkı !!! 

Haftasonu Dergisi  /  03.11.2012
Haftasonu Dergisini çok seviyoruz. Çünkü sık sık Tülin'in resim ve haberlerini yayımlıyor. Özellikle Tülin'in stili olan sayılar favorimiz :) Şimdi de Haftasonu Tülin Şahin'den Sonbahar Modası adı altında, bu ara mevsimde neler giyebileceğimizi, Tülin'in kendi stiliyle yayımladı.
Bize bu sayfalar yetti mi ?? Tabi ki hayır. Daha çok Tülin stili istiyoruz :)   

   

Tuliss Zeki Triko Defilesinde !!!  /  03.11.2012
Tülin Şahin'i yıllar önce defilesi için ülkemize Zeki Triko getirmişti. Şimdi yıllar sonra, Tülin tekrar Kıbrıs'taki Zeki Triko defilesindeydi. 2013 yaz kolleksiyonunun tanıtıldığı defilede uluslararası basın Tülin'i yakın markajına aldı. 

İstanbul Fashion Week  /  25.10.2012
İFW 'yi en çok Tülin'i hangi defilelerde çıkacağı için ve İFW de ne giyeceği için merakla bekliyoruz. Tülin İFW de Erol Albayrak ve Özlem Kaya defilelerinin baş mankeniydi. Tüm gözler onun üzerindeydi
Ayrıca defileye gelirken giydiği kısa kazağı ve bol paça pantalonuyla yine stilindeki tarzını ortaya koydu.    

Forum Fashion Week'in en özel topmodeli Tülin !  /  25.10.2012
Tülin Forum Fashion Week 'te hem defileye çıktı, hem Star Tv deki programı için çekim/röpörtaj yaptı, hem de son kitabı Topmodel Nasıl Olunur'u binlerce hayranına imzaladı.   

Tülin Bahçecik Kuaför'ün 2012 Sonbahar / Kış Kampanya Yüzü !  /  25.10.2012
Tülin yıllardır çalıştığı Bahçecik Kuaför'ün 2012 Sonbahar / Kış yüzü oldu.
Resimlerin herbirinde ayrı bir yıldız ayrı bir ikonik saç. Sanırım daha güzel bir saç kataloğu olmaz!!
Çekimin backstage videosunu da mutlaka bakın.
Teşekkürler Bahçecik !!
http://www.youtube.com/watch?v=Fp_BAcE8QBs  

Ve... Emmy Ödüllerinde TÜLİN ŞAHİN !!!  /  25.10.2012
Tülin, Nokia ve Fox Türkiye 'nin özel davetlisi olarak Emmy Ödül töreni için Zeynel Abidin ve Cengiz Semercioğlu ile Los Angeles'daydı.
Seyahat boyunca Nokia 808 Pure View ile çekilen fotoğrafları Cengiz Semercioğlu sosyal medyadan paylaştı. Biz de böylece Tülin'i an ve an takip edebildik :)
Emmy töreninde ise Tülin'i Dilek Hanif imzalı beyaz elbisesiyle görünce nefesimiz kesildi.  

Vogue Fashion Night Out'da bir yıldız.  /  25.10.2012
Her yıl keyifli bir gece geçirdiğimiz VFNO 'da Tülin, bu kez daha önce yüzü olduğu Batik 'teydi. Bu geceye özel olarak Tülin İstinye Park Batik mağazasının vitrinini kendi tasarladı. Gecede ise giydiği ışıltılı elbisesiyle tam anlamıyla kraliçeydi.
Etkinlikte son kitabı Topmodel Nasıl Olunur'u imzaladı, mağazada izdiham oluştu. Tülin sayesinde İstinye Parktaki en kalabalık yer Batik mağazasıydı.  

Tülin Instagram'da !!!  /  01.09.2012
Tülin Şahin bize büyük bir sürpriz yaptı. Artık Instagramdan da onu takip edebileceğiz.
Muhteşem fotoları için @tuliss2 'yi hemen takibe alın. 

Tülin Şahin'in günlük stili !  /  28.07.2012
Tülin'in günlük stiline bayılmayan var mı ? Her zaman muhteşem kombinlerle karşımıza çıkıyor. Her seferinde de seçimlerine hayran bırakıyor. Eğer Tülin'in günlük stilini takip etmek isterseniz siz de hemen www.twitter.com/tulinsahinfan 'i takibe alın! 

Süpermodeller de Mcdonalds yer !  /  27.07.2012
Tülin, Mcdonalds hafif aktif ürünlerinin yüzü oldu. Reklam çekimleri ve tüm kampanya resimlerinde Tülin sizce de nefes kesici görünmüyor mu ? 

Tülin Silk&Cashmere için Paris'te  /  27.07.2012
Tülin yüzü olduğu Silk&Cashmere markasının sonbahar/kış çekimleri için Paris'te idi. Zeynel Abidin Ağgül tarafından çekilen resimler şimdiden çook beğenildi.Çekim arkaları da bir o kadar güzel olmuş :) 

Coca Cola Kırmızı Kasa Etkinlikleri  /  27.07.2012
Tülin Şahin Coca Cola 'nın Kırmızı Kasa etkinlikleri çerçevesinde İstanbul, İzmir ve Adana'da hayranlarıyla buluştu.herbir etkinlikte ne kadar da hoş görünüyor. 

Tülin Şahin On The Beach  /  27.07.2012
Elle Dergisinin her yaz yayınlanan Elle On The Beach dergisinin kapağında Tülin var. Dergiyi ve içindeki tüm resimleri görmemizle yaz moduna girdik :)Teşekkürler Elle! 

Star Tv MELEK programını özledik !  /  27.07.2012
Bildiğiniz üzere Tülin'i hergün heyecanla izlediğimiz Star Tv deki Melek programı yaz tatiline girdi. Tülin'i görmeyi çok özledik.Program bir an önce tekrar başlasın ! 

Elele Akbatı Avm imza günü  /  27.07.2012
Tülin Elele Dergisi sponsorluğu ve Shoppingfest kapsamında Akbatı Avm de son kitabını imzaladı. Hayranlaı izdiham yarattı. 

Silk&Cashmere imza günü  /  27.07.2012
Tülin İstinye Park Silk&Cashmere mağazasında son kitabı Topmodel Nasıl Olunur'u imzaladı. Yine kendi tasarımı elbisesiyle ve harika saçlarıyla çok güzeldi.
 

Altın Kelebek Ödül Töreni  /  27.07.2012
Tülin 2012 Altın Kelebek Ödüllerinde hurriyet.com.tr de canlı olarak kırmızı halıyı sundu. O gece yine kendi tasarımı olan muhteşem bir turkuaz kıyafet giymişti.Tülin'e bakmaktan ödül törenini izleyemedik :) 

 

Miss Turkey 2012   /  27.07.2012
Bildiğiniz üzere Tülin MissTurkey 2012 nin jürisindeydi. Bu yarışmanın finalinde Tülin kendi tasarımı olan taşlı beyaz elbisesi ile tam anlamıyla yıktı geçti. Öyle ki sosyal medyada halen Tülin'in MissTurkey gecesindeki güzelliği ve şıklığı konuşuluyor.  

Louis Vuitton Suadiye'de bir Topmodel  /  27.07.2012
Louis Vuitton Suadiye'de, LV'nin yeni sezonunun lansmanı Tülin'in "Topmodel Nasıl Olunur" kitabının tanıtımı ve imza günüyle birlikte yapıldı. O gün yüzlerce kitabını imzalayan ve hayranları ile yüzlerce fotoğraf çektiren Tülin, Louis Vuitton elbisesi içinde tam bir Parisien Chic !!  

Tülin HELLO KITTY'nin Türkiye Yüzü oldu !!  /  27.07.2012
Dünyaca ünlü, tüm kızların sevgilisi Hello Kitty artık Türkiye'de. Ve kendisine arkadaş olarak da Tülin'i seçti. Bu arkadaşlığı ise Çırağan sarayında bir basın toplantısı ile duyurdular. Tülin ve Hello Kitty'nin birlikteliği muhteşem !  

Tüliss renkleri Filli Boya 'da   /  03.06.2012
Tülin hem Filli Boya reklamlarında oynadı, hem hanımlara Filli Boya sponsorluğunda seminer verdi, hem de Alpina Silvan için Tuliss renkleri yaptı. Mükemmel !!!  

Bu yaz yine Nesfit yiyoruz  /  03.06.2012
Tülin'i Nesfit reklamlarında görünce bu yaz yine Nesfit elimizden düşmeyecek. Bu arada resimler ve reklam filmi harika olmuş.  

Tülin Şahin Vipdukkan.com daydı  /  03.06.2012
Vipdukkan.com markası, Marie Posa'nın tanıtımını Tülin ile yaptı. Tüm parçaların birkaç saat içinde tükendiğini belirtmemize gerek yok sanırım :) Çekimin backstage görüntüleri de muhteşem!  

Irina Shayk ve Tülin Şahin  /  21.04.2012
Irina Shayk yüzü olduğu Intimissimi'nin The Perfect Bra adlı kitabının tanıtımı için Türkiye'deydi. Bu kısa gezisinde, Tülin Şahin'in StarTV'deki canlı yayınına konuk oldu. İkilinin birlikte fotoğrafları tüm dünya basınında yer aldı.  

Filli boya reklamı  /  21.04.2012
Filli boya reklamı bizim için tam bir sürpriz oldu. Çünkü Tülin şarkı söylüyor. Sizce de çok elegant ve zarif değil mi?  

Hello! dergisi özel çekim   /  16.03.2012
Hello! da Tülin'in yeni kitabı "Topmodel Nasıl Olunur"un Maçka Park Hyatt Otel kral dairesindeki basın lansmanının çok özel görüntüleri var. Kaçırmayın !  

 

Haftasonu Dergisi  /  16.03.2012
Bu haftaki Haftasonu dergisinde yine harika bir Tülin kapağı ve ropörtajı var.   

 

Tülin'in yeni kitabı bütün moda dergilerinde !!!  /  13.03.2012
Tülin 'Topmodel Nasıl Olunur' kitabı ile bu ay bütün moda dergilerinden övgü dolu sözler aldı. İşte Vogue Türkiye, Elle Türkiye, Marie Claire Türkiye !   

 

'Topmodel Nasıl Olunur ' Lansman  /  13.03.2012
Tülin'in 'Topmodel Nasıl Olunur ' kitabının Park Hyatt kral dairesindeki lansmanından çok özel kareler.   

 

Tülin ne giydi ?  /   13.03.2012
Tülin'in Star Tv deki Melek programında hergün ne giydiğini merak ediyorsanız twitter/tulinsahinfan i takipte kalın.  

 

 

Marni at H&M gecesi   /  13.03.2012
H&M loves Tülin !! H&M'i Tülin'siz düşünemiyoruz :) Tüm dünyada çok ilgi gören Marni at H&M gecesinde Tülin'in üzerindeki Marni for H&M bluz ve şort ne kadar da hoş değil mi ? Tülin ise yine , her zamanki gibi çook güzel görünüyor. Saçlarına bayılıyoruz.   

 

İmza Günü Sephora   /  13.03.2012
Veee 'Topmodel Nasıl Olunur' kitabının beklenen ilk imza günü Sephora Beauty Show kapsamında İstinye Park Sephora mağazasında yapıldı. Basının ve hayranlarının yoğun ilgisine maruz kalan Tülin, yeşil üst ve turuncu kalem eteğiyle fotoğraflarda ne kadar da hoş değil mi ?   

 

Silk & Cashmere 2012 ilkbahar/ yaz kampanyası basın toplantısı / 13.03.2012
Tülin yüzü olduğu Silk & Cashmere markasının 2012 ilkbahar/yaz kampanyası basın toplantısı için Ortaköy Banyan'daydı.Tülin'in üzerinde gördüğümüz tüm Silk&Cashmereleri almak istiyoruz !!!    

 

D&R Suadiye, kitap basın lansmanı  /  13.03.2012
Tülin son kitabı 'Topmodel Nasıl Olunur' u basına Suadiye D&R mağazasında tanıttı. Bebe elbisesi ile muhteşem görünüyor.   

 

İşte beklenen kitap !!!  /  13.03.2012
Tülin'in aylardır üzerinde titizlikle çalıştığı kitabı 'TOPMODEL NASIL OLUNUR' nihayet çıktı. Çıkar çkmaz da en çok satanlar listesine girdi. Kitabın kapağı bile onu almamız için bir neden :) Bu kitapta Topmodellikle ilgili tüm sırları Tülin bizimle paylaşıyor. Mutlaka alın. Başucu kitabınız olacak.   

 

Tülin en son nerede görüldü ( basından )  /  24.01.2012
Tülin Nişantaşı'nda dişçisine giderken görüldü. Atkı ve bereye bakar mısınız ne kadar güzel.
Ayrıca Melek Baykal ile Arnavutköy Balıkçısında ortak arkadaşlarının doğum günü kutlaması için beraberlerdi.  

   

 

İstinye Park Armani Ristorante açılışı  /  24.01.2012
İstinye Park'ta yeni açılan Armani Ristorante'nin açılış gecesi yıldızı Tülin'di. O geceki şıklığına bizden 5 yıldız !   

 

 

2012 nin ilk SÜPER Kapağı  /  24.01.2012
Süper dergisinin Ocak sayısı ile yıla muhteşem bir başlangıç yaptık. Neden mi kapakta Tülin, içinde sayfalarca Tülin. Daha ne olsun ?  

   

 

Hafta Sonu dergisi, Tülin'li yılbaşı özel sayısı çekim arkası  /  28.12.2011

Hafta Sonu dergisi yılbaşı özel sayısının kapağında yine Tülin var. Çekimin kamera arkası için tıklayın.  

 

 

Pazar Vatan yılbaşı özel çekimi  /  27.12.2011
Tülin'in, 25 Aralık Pazar günü Vatan gazetesi pazar ekindeki, Beymen'de yaptığı özel çekimi gördünüz mü? Çekimin backstage'i yakında burada.    


 

Mutlu Yıllar Tülin !!! ...  /  13.12.2011  

 

 

Tülin Şahin Fan Club artık Twitter'da !!!   /  27.11.2011

Takip etmek için www.twitter.com/tulinsahinfan  

 

 

Melis Alphan'ın Kelebek'deki köşesi  /  25.11.2011
Tülin Şahin fan club, bugün, yine tarzına "10 puan" veren Melis Alphan'ı seviyor. Tülin'in günlük kombini, yine sadeliği ve kendi stiliyle tüm alkışları aldı. 

 

Kişisel imajınıza yatırım yapın !  /  25.11.2011
Tülin, Yapı Kredi müşterilerine özel "kişisel imajınıza yatırım yapın" seminerinin 2.si için İzmir'deydi. İlki Ankara'da yapılan ve büyük ilgi gören seminerin 3.sü Adana'da olacak. İzmir'deki seminerde Tülin kendi tasarımı olan gri abiyesi, saç ve makyajıyla tüm konuklar tarafından soru yağmuruna tutuldu. Bugün ise tüm gazetelerdeydi.  

 

Moda dolu bir HAFTASONU Dergisi  /  25.11.2011
Haftasonu dergisinde kapakta yine Tülin var. Dergi içinde ise, hem zevkle okuyacağınız bir ropörtaj hem de tarzından ilham alacağınız birbirinden güzel Tülin resimleri var. Hala raflardayken mutlaka alın. 

 

Tülin 20 kasım pazar günü canlı yayında Şirin Sever'de !!!  /  16.11.2011
Pazar günü Kanaltürk'te saat 11:00'de Şirin Sever'in programında canlı yayında olacak.
Kesinlikle kaçırmayın. 

 

Tülin ile Versace for H&M Türkiye lansmanı   /  16.11.2011
Versace for H&M koleksiyonunun Türkiye lansmanı 15 Kasım günü Sapphire'de yapıldı. Gecenin en şıkı, en güzeli ve en çok ilgi göreni şüphesiz Tülin'di.Fotoğraflar bunun kanıtı. Muhteşem kırmızı elbsesi ise Versace for H&M koleksiyonundan.
Koleksiyon 17 kasım perşembe günü İstinye Park'ta satışa çıkıyor. Muhtemelen tüm ürünler birkaç saat içinde tükenecek. 

 

 

Tülin, New York Times Square meydanında bilboardlarda !  /  16.11.2011
İşte budur ! Dünyanın en ünlü meydanında Tülin'in Blue Willis kampanyası resimleri var. Times Square'deki ilk Türk. Tebriker Tülin !!!  

 

Twitter fotoları  /  16.11.2011
Tülin, yakın arkadaşı Özlem Denizmen ile yemekteyken aldığı telefonla Blue Willis için yaptığı çekimlerin Times Square'deki bilboardlarda yayınlanacağını öğrendi. Özlem Denizmen ise Tülin'in şaşkınlığı ve mutluluğunu twitterda bu fotoğraflarla paylaştı.  

 

Silk&Cashmere Nuruosmaniye Mağazası Özel Çekimleri   /  16.11.2011

 

Tülin Gurme Oldu   /  16.11.2011
Tülin ciceksepeti.com'un yeni yüzü. Leziz kekler, çikolatalar ve rengarenk resimler ! 

    

 

Akşam'dan bayram sürprizi  /  04.11.2011

Bayramda Akşam gazetesindeki Tülin ve Acun röportajını kaçırmayın. 

 

 

Silk & Cashmere Nuruosmaniye Açılışı  /  04.11.2011
Tülin, yüzü olduğu Silk & Cashmere markasının, Nuruosmaniye mağazası açılışında Bordo kıyafetiyle tüm davetli ve basının ilgi odağıydı. 

   

 

Agenda by Zeynep Tosun defilesi  /  04.11.2011
Zeynep Tosun’un “Agenda by Zeynep Tosun“ koleksiyonu geçtiğimiz günlerde YKM'de Tülin’in baş manken olduğu defileyle tanıtıldı. 

 

 

Tülin ve Nefise   /  04.11.2011
Tülin, yakın arkadaşı Nefise Karatay’ın CNN Türk’te yayınlanan fotoğrafında ne kadar da zarif görünüyor değil mi ? 

 

People Style Watch Türkiye'de, Tülin her yerde  /  04.11.2011
Amerika’nın en ünlü stil dergisi People Style Watch sonunda Türkiye’de. Hem de ilk sayı kapağında Tülin ile :-)
Dergide, Tülin’in stili de mercek altında. Mutlaka alın. 

 

Silk & Cashmere Sonbahar / Kış kampanyası  /  25.09.2011
Tülin'in ilkbahar/yaz kampanyası yüzü olduğu Silk&Cashmere, kampanyanın çok ilgi görmesinden dolayı bu sezona da Tülin'le devam kararı aldı. Resimleri görünce siz de ne kadar doğru bir seçim olduğuna hak vereceksiniz. 

 

 

Fashion's Night Out Bağdat caddesi  /  25.09.2011
15 Eylül'de Bağdat Caddesi Aldo önünde kurulan dev podyumda izdiham vardı. Çünkü Tülin hem podyumda yürümeyi öğretiyor hem de ayakkabı seçimi için stil tüyoları veriyordu. Elbisesi, saçları, makyajı ve sıcacık gülümsemesiyle Tülin gerçekten ışıldıyordu.  

 


 

İFW'den Tülin Şahin geçti !  /  25.09.2011
İFW'in en çok takip edilen ve fotoğraflanan ismi yine Tülin'di. Bu muhteşem kulis ve defile resimleri Markafoni blogdan.  

 

   

 

Eylül Dergileri   /  25.09.2011
Elele ve Woman's Health dergilerinin kapağını gördüyseniz mutlaka almışsınızdır, Tülin yine muhteşem çekimlerle sonbahara hızlı bir giriş yaptı.  

 

 

 

Dolce & Gabbana yeni kampanyası ???!!!  / 03.07.2011
Aşağıda Tülin ve Isabeli'nin resmini görünce D&G nin yeni kampanyası mı diye düşünebilirsiniz. Çünkü Tülin siyah D&G elbisesi içinde harika görünüyor. Isabeli ise zaten D&G modeli. Evet, bu özel resimler Hello özel sayısı için.Daha fazlası için Hello yu almalısınız. Hey Domenico and Stefano here's your new campaign face !  

 

Temmuz Marie Claire kapak kızı Tülin !!!  /  03.07.2011
Marie Claire Türkiye temmuz ayı kapağını mutlaka farketmişsinizdir. Derginin içinde ise sizi çok daha güzel Tülin resimleri bekliyor. Çekimin videosunu ise www.marieclaire.com.tr 'den izleyebilirsiniz.   

 

 

Tülin in London for WTA party   /  03.07.2011
WTA Wimbledon'un 125. yılı özel partisine Tülin de davetliydi. Tülin, Cengiz Abazoğlu beyaz elbisesi ile tüm basının ilgi odağı oldu.  

 

Frankurt Wella Laboratuvarında, Tülin'in saçlarının kalitesi onaylandı !!!  / 17.06.2011 

 

Trendyol Milla markası için Tülin !!!  /  17.06.2011
Trendyol, kendi markası Milla için Tülin ile rengarenk bir çekim gerçekleştirdi. Biz Tülin'in resimlerine bakarken, ürünler çoktan bitmişti bile !! Daha fazlası ve videolar için :
http://blog.trendyol.com/page/2 

 

 

Altın Kelebek Ödül Töreni  /  17.06.2011
Bu yılki Altın Kelebek ödül töreninin en şıkı pembe upuzun elbisesiyle yine Tülin'di. Tülin'in tasarımı olan bu elbise, birçok moda yazarı ve blog tarafından da övgü aldı. 

 

Ropörtaj  /  17.06.2011
Tülin Ve Isabeli, Les Ottomans Otel'de basına ropörtaj verirken çok eğlenceli görünüyorlar değil mi ?

 

Isabeli's awesome twitter photos !!!  /  11.06.2011
Isabeli thanx so much for sharing those gorgeous photos of you and Tulin !!! 

 

 

TULIN'S FANCLUB WELCOME ISABELI to TURKEY !!!!

 

 

 

Olala Dergisi  /  11.6.2011
İnternet ortamında yayınlanan en güzel dergilerden biri olan Olala Magazin'in son sayısındaki Tülin fotoğrafları muhteşem.

Olala magazini okumak ve önceki sayılardaki Tülin resimlerini görmek için tıklayın.  www.olalamagazine.com  

  

 

F&F Defilesi - izmir  /  11.6.2011
8 Haziran'da izmir Swiss Otel Grand Efes'te düzenlenen defilenin moderatörü Tülin'di.  

 

Yeni Koleston kampanyası  /  11.06.2011
Tülin, Koleston için yeniden objektif karşısında. Bu kez "henüz boyanmış" saçlarıyla hem de! 

 

 

Kral Tv ödüllerindeki "Kraliçe"  /  11.06.2011
Kral TV müzik ödülleri töreninin en şıkı, sarı elbisesiyle Tülin'di.   

 

 

Bu sezon Pespembe bir Nesfit   /  11.6.2011
Yaz geldi, bu yaza formda girmenin sırrı, Tülin'in dediği gibi Nesfit! Bu kampanyanın pespembe resimleri harika. Daha fazlası için Nesfit'in web sitesi ya da Facebook sayfasına mutlaka bakın. 

 

BRIDES Dergisi - Efsane gelinler   /  11.6.2011
Tülin, Brides dergisi için unutulmayan gelin (ler) oldu? Sizce hangisi Elizabeth hangisi Tülin ya da hangisi Audrey hangisi Tülin ? :) 

 

Cengiz Abazoğlu Defilesi  /  11.06.2011
25 Nisan'daki Cengiz Abazoğlu defilesinde, Tülin hem backstage'de hem de podyumda fırtına gibi esti.  

 

23 Nisan'da Tülin neredeydi ?  /  11.06.2011
İstinye Park'ta çocuklarla birlikte satranç oynadı :) Minikler gün boyunca Tülin'i yalnız bırakmadılar.  

   

 

İstikbal Yatak Reklamı  /  11.06.2011
Tülin ve Memet, İstikbal yatak reklamlarında sempatiklikleriyle beğeni topladılar. En güzel reklamı bilmiyorum ama reklamların en şıkı Tülin !  

 

Sürpriz !!! Marks & Spencer defile finali videosu   /  16.04.2011

 

Marks & Spencer 2011 yaz defilesi   /  16.04.2011
12 Nisan'da Swisotel'de düzenlenen Marks & Spencer defilesinin 2 yıldızı vardı. Biri dünyaca ünlü VS meleği Ana Beatriz Barros diğeri Tülin Şahin. Gazeteler defile sonrası günlerce onları kıyaslayadursun, 2007'den bu yana tanışan Tülin ve Ana podyumda çok eğlendiler.   

 

Gisele Bündchen & Tülin Şahin   /  16.04.2011
Tülin, Victorias Secret defilesine hiç çıkmadı ama tüm melekler arkadaşı. Karşınızda Gisele & Tülin. 6 Nisan'daki İstanbul Twigy-Ipenama lansmanı kulisinden.    

 

Stil ikonu  /  16.04.2011
Medya, ikoncanlığı tartışadursun, Türkiye'deki en gerçek stil sahibi Tülin Şahin'dir "Nokta !". Denim bir gömlek ve jean kırmızı bir pantolonla bu kadar nasıl şık olunabilir, işte örneği. Diğer resim ise Marks&Spencer defilesi sonrası Tülin, TV'ye ropörtaj verirken. Deri ceket ve bol paça pantalonla yine aynı şıklık. Tülin'e hep Bravo !!!   

 

 

Tempo Nisan sayısı "Woooow"  /   16.04.2011
Aylık haber dergisi Tempo, Tülin ile muhteşem bir proje gerçekleştirdi. Nisan ayına özel moda dosyası için Tülin, Paris, Milano ve İstanbul'da Zeynel Abidin Ağgül'e muhteşem pozlar verdi. Bu yazın moda ve makyaj tüyoları da bonus olmuş:) resimlerin çok daha fazlası Nisan ayı Tempo'sunda.    

   

 

Renault Elektrikli Araçlar Test Drive  /  16.04.2011
Renault'nun elektrikli araçlar test sürüşü için Tülin oradaydı ! İşte resimler ...   

   

 

Marc Jacobs & Tülin Şahin  /  16.04.2011
Hepimizin, tasarımlarına bayıldığımız Marc Jacobs ile Tülin, Paris Fashion Week'te after party'de birliktelerdi.  

 

 

Marmara Forum AVM ve Godiva Suadiye açılışı  /  16.04.2011
Marmara Forum ve Godiva Suadiye açılış partilerinin ortak noktası nedir ? Tabi ki Tülin'in orada olması. Marmara Forum'da krem elbisesi ile Godiva'da ise pembe kazağıyla, Tülin yine stilini ortaya koymuş !!!   

 

Silk&Cashmere 2011 İlkbahar-Yaz kampanyası  /  26.03.2011
En eski Türk markalarından Silk&Cashmere kampanya yüzü olarak ilk kez bir Türk model seçti ve tabii ki Tülin'di. Sürpriz ise, Tülin'e çekimlerde eşi Memet eşlik ediyor. Nihat Odabaşı'nın muhteşem çekimiyle Tülin ve Memet.   

 

Form Sante Mart sayısını görmeyen ...  /  26.03.2011
Form Sante mart kapağını ışıl ışıl yüzüyle Tülin süslüyor. Daha fazlası için mutlaka dergiyi alın.  

 

Milano ve Paris Fashion Week  /  26.03.2011
Milano Fashion Week'te Ferragamo'nun yüzlerinden Tülin ve VS meleği olarak bilinen İsabelli Fontana tüm Avrupa basınına özel röpörtajlar verdiler.Paris Fashion Week'te ise Louis Vuitton'un özel davetlisi olarak yeralan Tülin, defileyi izlerken LV yaz kolleksiyonundan muhteşem bir elbise giydi.  

 

Mücevher ve Takı Fuarı  /  26.03.2011
CNR'daki Mücevher ve Takı fuarında Tülin, daha önce de yüzü olduğu So Chic'in yeni koleksiyonunu tanıttı.   

 

Ertan Kayıtken Defilesi İzmir  /  26.03.2011
Ertan Kayıtken'in eğitime destek amaçlı düzenlenen defilesinde Tülin yine İzmir'i büyüledi.  

 

Hairfest 2011  /  26.03.2011
Hairfest kapsamında Bahçecik özel defilesinde Bahçecik'in en güzel yüzü Tülin, bu kez meşhur saçlarıyla podyumdaydı.  

 

 

Pilot Tülin !!!  /  26.03.2011
Marie Claire Maison Tülin'in çocukluk hayalini gerçekleştirdi. Tülin 1 günlüğüne pilot oldu.  

 

İF Wedding Fashion İzmir Gamze Saraçoğlu Defilesi  /  26.03.2011
İzmir gelinlik fuarının kapanışı Gamze Saraçoğlu defilesiyle gerçekleşti. Tülin herzamanki gibi podyumda en çok alkışı alandı .   

 

Muhteşem Gelin (lik )!!!  /  26.03.2011
Fransa'nın en ünlü gelinlik markası Privenupta, İzmir'de İF Wedding Fashion İzmir'de tanıttı. Tasarımıyla ödül alan gelinlikten daha ön planda olan ise Tülin'in zerafeti.  


 

 

İFW Backstage  /  19.02.2011
İFW sponsorlarından Markafoni'nin backstage'de Tülin'i görüntülediği kareler sizce de çok güzel değil mi ?  

     
 

İFW VOGUE PARTY  /  19.02.2011
İFW açılış günü Vogue dergisi partisinde Tülin gri tulumuyla çok şıktı.  

 
 

İFW 2011 İlk gün  /  04.02.2011
Dün başlayan İFW’de Tülin, Zeynep Erdoğan'ın podyumunda fırtına gibi esti. Podyum dışında yine kırmızı kaşe montu ve bol kesim ekru pantolonuyla stilinin farkını gösterdi.  


 

En Güzel Masal Diyarı, En Güzel Peri !  /  04.02.2011
DDF tarafından hazırlanan bu yılki Türkiye tanıtım görsellerinde, Türkiye'nin en güzel yerlerinde, Tülin peri olarak karşımızda. Beyaz elbisesi ile sizce de çok zarif olmamış mı ?   

 

Erken Rezervasyon basın toplantısı  /  04.02.2011
Erken Rezervasyon basın toplantısında Tülin, Bakan Günay ile birlikte poz verdi.  

 

Elele Dergisi 35. Yıl Partisi  /  04.02.2011
Elele Dergisinin 35. yılı nedeniyle yapılan partide ennn şık Tülin’di. Tülin, Zeynep Tunuslu imzalı kırmızı kıyafetiyle göz doldurdu.  


 

Phuket +35, Kopenhag -20, Tülin 40 derece !!!   /  04.02.2011
Geçtiğimiz ay Avrupalı Woman dergisinin yaz çekimi için Phukete giden Tülin, bu çekimin hemen ardından başka bir çekim için Kopenhag’a gidip -20 derecede poz verdi. Phuket resimleri photoshopsuz olarak Hello dergisinde yayımlandı. Resimler tüm gazetelerde yayımlanarak büyük beğeni topladı.  

 

Kanyon Yılbaşı Konseri  /  01.01.2011
25 Aralık’ta Kanyon'da, Ayşe Özyılmazel ve Gelişim Orkestrası konserinde Tülin  

 

HELLO! Dergisi yeniyıl partisi  /  01.01.2011 

 

Tülin İstinye Park’ta...  /  01.01.2011
Tülin , İstinye Parkta telefon trafiğinde objektiflere yakalandı. 

 

 

Triko Mısırlı – Ariston Hotpoint  /   01.01.2011
Tülin, Ariston’un yeni ürünü Aqualtis için Bağdat Caddesi Triko Mısırlı mağazasındaydı. Özel defile sonrasında Tülin, yünlü paltosunu Ariston’da yıkadı.
Resimler: Hello!, Posta 

 

STİL...  / 01.01.2011
Hem spor hem şık nasıl olunur ? Sanırım bunu kimse Tülin’den daha iyi yapamıyor.Bu sebeple aşağıdaki resim tüm dergilerde “haftanın şıkı” olarak yer aldı.
Tülin “ the look “ olarak dünya standartlarında.

 

Louis Vuitton Tülin'i Seviyor !  /  26.11.2010
LV'nin yeni mağazası Bağdat Caddesi Suadiye'de açıldı. LV öncülüğünde seçilmiş 12 kadın, kadın ve çocukların okuma-yazma oranının arttırılmasına destek olmak için "yolculuk" larını paylaştılar. İşte Tülin'in yolculuk kavramı ve açılıştan kareler ...

 

Ferhan İstanbullu'nun yazısı  /  06.11.2010
Milliyet Cadde ekindeki Ferhan İstanbullu'nun Tülin'le ilgili yazısını görmüşmüydünüz. Mutlaka okuyun.

 

Trendus Lösev bebekleri  /  06.11.2010
Trendus.com sponsorluğunda LÖSEV'in 12. yılda 12 Bez bebek projesi kapsamında Tülin de kendi bebeğini tasarladı. Sizce de bebek aynı Tülin'i hatırlatmıyor mu :))) Bebekler, İstinye Park ve Palladium alışveriş merkezinde sergilendikten sonra üretilip, satışa sunulacak.

 

 

Tülin on red carpet !!!  /  06.11.2010

 

Tülin, Demi Moore ile Viyana'da Yemek Yedi.  /  06.11.2010
Demi Moore ve Ashton Kutcher'in Viyana'da kendi yardım vakfı yararına düzenledikleri yemeğe Tülin özel olarak davet edildi. Bu gece için Tülin, Avusturyalı ünlü modacı G.Fried'ın kendisi için özel olarak tasarladığı elbiseyi giydi. Demi Moore da elbiseyi çok beğendiğini söyledi.  

 

 

Daha fazla Milano Ferragamo !  /  06.11.2010
Bu muhteşem kareler Milan fashion Week'ten. Sizce de Tülin, Ferragamo tuvaletiyle harika görünmüyor mu ?

 

Elle Style Awards  /  29.10.2010
Yoksa siz hala bu yıl ilki yapılacak Elle Style Awards için Tülin'e oyunuzu vermediniz mi? Aralıkta yapılacak Elle Style Awards'ta Tülin'in ödülü alacağından hiç şüphemiz yok. Bakın yarışma hakkında, Tülin kasım ayı Elle'e ne söylemiş ?


 

Auto Show 2010  /  29.10.2010
28 Ekimde açılışı yapılan Autoshow'da Chevrolet Corvette ve Camaro'nun tanıtımında, Tülin ve Memet vardı. İlk defa eşiyle böyle bir projede yer alan Tülin ve Memet çok elegans ve romantiktiler.


 

Dünya Makarna Günü  /  29.10.2010
23 Ekim Dünya Makarna günü etkinliklerinde Tülin, Arbella'nın sponsorluğunda Cevahir Alışveriş merkezindeydi. Aynı zamanda sağlıklı beslenme tüyoları da verdi. Kırmızı pantalonuyla sizce de çok hoş görünmüyor mu ?


 

Sinpaş Aqua City'nin Yeni Yüzü   /  29.10.2010
Şu sıralar Tv'de sıkça yayınlanan Sinpaş reklamlarında Tülin'i görmekten çok mutluyuz. Tülin modelliğe başlangıcını anlatıyor ve bize de bu güzel resimleri ve reklam filmini izlemek kalıyor .


 

Markafoni backstage...  /  13.10.2010
Model öyle güzel ki, backstage bile sanki özel bir çekimmiş gibi..
Linki burada !!
http://blog.markafoni.com/2010/10/05/tulin-sahin-backstage/


 

Markafoni'nin en çok ses getiren kampanyası !!!  /  13.10.2010
Geçtiğimiz hafta alışveriş klübu Markafoni bir ilke imza atarak Tülin Şahin ile bir kampanya çekti. Kampanya resimleri inanılmaz beğenildi ve Tülin'in üzerindeki tüm kıyafetler kısa sürede tükendi. Markafoni'den, Tülin'le yeni bir kampanya bekliyoruz :))
Bu müthiş resimlerin tamamı için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.
http://blog.markafoni.com/2010/10/05/tulin-sahin-exclusive-moda-cekimi/

 

ELELE ... ELELE ... Ekim 2010  /  13.10.2010
Tülin her ay müthiş bir kapak ve çekimle karşımıza çıkıyor. Elele'nin Ekim kapağını görmeyen kaldı mı? Ya içindeki muhteşem resimleri? Bir kez daha Tülin Şahin ve Zeynel Abidin Ağgül. Resimlere bayılacaksınız.


 

 

SONUNDA... Beklenen DVD çıktı !!!  /  13.10.2010
Tülin'in saçları kadar makyaj ve bakım sırları da çooook merak ediliyor(du). İşte beklenen DVD çıktı. Tülin tüm sırlarını paylaşıyor. Hem de uygulamalı olarak Oriflame ürünleriyle. Bu DVD'yi mutlaka almalısınız!!!

 

 

MARKS & SPENCER DEFİLESİ  /  13.10.2010
İçinizde mutlaka Marks&Spencer Metrocity mağazasının açılış defilesini izleyen şanslı kişiler vardır. Defilenin yıldızı kim miydi ? Sadece fotoğraflara bakın yeter.

 

"29.09.2010 tarihli Habertürk gazetesinde benim resmimim altında yayınlanan " Türk Kadını Maymun Gibi Sokağa Çıkıyor " başlığı, kesinlikle tarafımdan söylenen bir söz değildir. Habertürk gazetesi bu cümleyi benim resmimin altın koyup, ben söylemişim gibi yansıttığından konuyla ilgili hukuki süreç başlatacağımı duyururum."

TÜLİN ŞAHİN

 

Tülin ve Claudia Yan Yana !!!

Tülin, ünlü topmodel Claudia Schiffer ile Milano Moda haftası Ferragamo defilesini yan yana izledi. Claudia ve Tülin aynı günün akşamı Ferragamo VIP partide de birlikteydiler. Keşke neler konuştuklarını duyabilseydik. Tülin, Claudia'nın yanında tam anlamıyla ışıldıyor.

 

En güzel ELLE Kapak kızı Tülin, İFW'de soruları yanıtlıyor …  /  17.09.2010

 

NOT : http://styleawards.elle.com.tr ye girip Tülin’e oy vermeyi sakın unutmayın !!!!

TÜLİN NIGHT OUT !!!  /  16.09.2010
Vogue Fashion Night Out party'de, Bağdat Caddesi Mudo Store'da kış modası tüyolarını paylaşan Tülin, FNO tshirtünü fuşya renkli bol paça pantalonuyla kombinleyerek yine fark yarattı.


Tülin, FASHION NIGHT OUT'ta MUDO'da !!!  /  15.9.2010

 

 

 

Tülin Şahin ile kahveli sohbetler  /  5.9.2010
Tülin'in saç rengini çooook beğeniyor ve merak ediyoruz. Yeni sezonda Koleston Tülin'le harika bir kampanya gerçekleştiriyor. Kampanya kapsamında Tülin Caddebostan Gratis mağazasında hanımlara renk tüyoları verdi. Siz de Tülin'in saç rengini merak ediyorsanız Koleston'un yeni kampanyasını takipte olun.

 

     
 

Tülin Elle kapağını imzaladı  /  5.9.2010
Tülin İFW'de Elle Lounge'da Elle Eylül ayı kapağını imzalarken yerli ve yabancı modaseverlerden büyük ilgi gördü.


   

 

Tülin'in İFW'deki günlük stili  /  5.9.2010
Bildiğiniz üzere Tülin'in günlük giydiği kıyafetler hep merak ve beğeni konusu oluyor. İşte Tülin'in İFW'nin 3 günündeki günlük kombinleri. Sizce de spor ve şıklığı en iyi şekilde kombin etmiyor mu ? Tülin şahin farkı !


     

 

İFW Özlem Kaya Defilesi  /  4.9.2010

     

 

İFW Tuvana Büyükçınar Defilesi  /  4.9.2010

 

İFW Zeynep Tosun Defilesi  /  4.9.2010

 

 

ELLE İFW Açılış Partisi  /  4.9.2010
Elle tarafından düzenlenen İstanbul Fashion Week'in açılış partisinde Tülin, Zeynep Tosun imzalı kıyafetiyle göz kamaştırdı.


 

CAVALLI LOVES TÜLİN  /  4.9.2010
Tülin İtalya'da ünlü modacı Roberto cavalli ile tanıştı. Daha önce Cavalli defilesine çıkan Tülin ve Cavalli buluşmasının detayları Elle Ekim sayısında.

 


 

ELLE Cover Girl TÜLİN !!  /  4.9.2010
Elle eylül kapağını gören bir daha bakıyor. Çünkü Tülin muhteşem görüntü ve gülümsemesiyle tam bir Elle kızı. Feragamo'nun evinde Tülin ile yapılan moda çekimini görmek için bu ayki Elle dergisini kaçırmayın.


 

Uno Denge Light Yürüyüşü  /  24.05.2010
23 Mayıs pazar günü 2. si düzenlenen Uno Denge Light yürüyüşünün yıldızı yine Tülin'di. Tülin katılımcılara sağlıklı yaşam tüyoları verirken, kitabını da imzalayıp hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Katılımcılara verilen Uno Denge Light "Siz hala diyet mi yapıyorsunuz" kitabı özel baskısı ve Tülin'li su şisesi dikkat çekiyordu.
 

 

Habertürk Akıllı Alışveriş Eki  / 24.05.2010
Habertürk gazetesi "akıllı alışveriş" dergisinin bu haftaki kapağını Akay gelinlikleri için verdiği pozlardan biriyle Tülin süsledi.
 

    

 

Topall Mücevher defilesi
Yoğun temposunda defileden defileye koşan Tülin, bu kez Harvey Nichols ta Topall defilesinde muhteşem takılarla karşımızdaydı. 

Akay Defilesi
Geçtiğimiz günlerde Akay'ın Kuyumcukent'te yeni açılan Premium mağazası için Tülin'in başmankenliğini yaptığı bir defile gerçekleşti.Tülin gelinlikler içinde zerafetiyle göz doldurdu.
 

 

Hello için Fashion on Air Çekimi
Hello dergisi için konsept ve stylingini Tülin'in yaptığı çok özel bir çekim gerçekleşti. Tülin bu çekimde Fashion on Air'a katılan tasarımcıların kıyafetleriyle poz verdi.


 

C&A Vitrinleri
Tülin'in yüzü olduğu C&A Yessica kolleksiyonu en sonunda Türkiye'ye geldi ve tüm Avrupa C&A vitrinlerinde olan Tülin'in resimlerini görme şansına sahip olduk.
 

 

 

Elle style awards 2010'da oylar Tülin'e

Elle style awards 2010'da model kategorisinde yer alan Tülin'e oy vermeyi unutmayın !...

http://styleawards.elle.com.tr/

 

 

Havaalanında bir VIP model !
Tülin geçtiğimiz hafta çekim dönüşü, Hamburg havalaalanındaki görevlilerin isteği üzerine Heinemann Duty Free'nin VIP hatıra defterine Almanca olarak "İlginize ve güzel servis için çok teşekkür ederim. Sevgiler Tülin Şahin" yazdı. Bu deftere birçok ünlü isim, 2 gün önce de Alman top model Claudia Schiffer hatıra yazmıştı. Tülin kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti.
 

 

Tülin'den Serdar'a Destek !!!
"Banane Haiti'den ben Hakkari'ye bakarım" dediği için eleştirilen Serdar Ortaç'a Tülinden destek geldi. TEGV gecesinde şık elbisesiyle dikkat çeken Tülin "Serdar Ortaç'ın demecini okudum ve hak verdim, Haiti'ye yardımda bulunmak güzel ama bizim de yardım edilmesi gereken çok alanımız var " dedi. 

Marks And Spencer İndigo Collection
Marks and Spencer'in yeni Indigo Kolleksiyonunun tanıtımı Tülin ile yapılıyor. İlk tanıtım Trabzon Marks and Spencer mağazasında yapıldı.
 

 

 

C&A resimleri
Avrupa'da her yeri süsleyen Tülin'li C&A Yessica fotoğrafları, Yessica kolleksiyonunun Türkiye'ye de gelmesiyle basında yer aldı.
 

 

 

Anja ve Tülin ...
Dünyanın en ünlü markalarının yüzü olan topmodel Anja Rubik ve erkek arkadaşı Sasha'nın lansmanını yaptığı "25" adlı derginin çok özel partisine Tülin de davetliydi.
 

   

 

Türkiye'nin güzel yüzü ...
Geçtiğimiz günlerde Berlin'de yapılan uluslararası turizm fuarında Tülin, Kültür Bakanımız Sn. Ertuğrul Günay ile Türkiye'yi tanıtmak için hazır bulundu. Avrupa basını Tülin'den "Türkiye'nin güzel yüzü" olarak bahsetti. Tülin fuarda giydiği kıyafetlerle de beğeni topladı. Gala gecesinde ise Atıl Kutoğlu'nun özel olarak hazırladığı elbisesiyle göz kamaştırdı.
 

 

Tülin'den bir sosyal sorumluluk projesi daha !
Tülin'in sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem oldukça iyi biliniyor. Tülin geçtiğimiz günlerde Kadıköy Belediyesi'nin plastik poşet yasağı kampanyasına destek verdi. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ile esnafa bez torba dağıtan Tülin, billboardlarla da Kadıköy caddelerini süsledi.
 

 

Cem Ceminay & Tülin Şahin
Insytle dergisi Mart sayısı Kadınlar Günü için Tülin Şahin ve Cem Ceminay.


 

Veda Filmi Galası
Zülfü Livaneli'nin, Atatürk'ü anlattığı Veda filminin Haliç Kongre Merkezindeki galasına eşi Memet ile katılan Tülin, yine gecenin en şıkıydı.
 

 

SÜPER KAPAK !
Süper Dergisinin Mart ayı kapağında baharın en gözde rengiyle Tülin var. Bu güzel resimler ve ropörtaj için Süper dergisini almayı unutmayın.


 

PRO'nun BALIM'ı !!!  / 10.02.2010
Pro İletişim'in şeker ve meşhur kedisi Balım, Pro'nun blogu www.yazkurtulyapkurtul.wordpress.com 'da Tülin'le ilgili yazdı.


 

Tweetpic by Ayşe Özyılmazel  /  10.02.2010
10 şubat günü Der Die Das'daki partide Tülin, Ayşe Özyılmazel tarafından fotoğraflanıp, partide dışarıda sigara içen insanlar için "sosyalleşmek için sigara mı içmemiz lazım" sözüyle twitterda yer aldı.


 

Hakan Yıldırım For Koton Defilesi  /  10.02.2010
Tülin, İFW nin son günününde Hakan Yıldırım for Koton için podyumdaydı.


 

Kameralar Tülin'in peşinde !  /  06.02.2010
Alman ARD kanalı, "Süpermodel Tülin'in hayatı" isimli belgesel için çekimlere başladı. Tülin'i gittiği her yerde takip eden Alman TV'ciler Tülin'in enerjisine hayran kaldılar.
 

 

İstanbul Fashion Week Gizia Defilesi  /  06.02.2010
Tülin, İstanbul Fashion week'in ilk gününde Gizia için podyumdaydı.


 

Pantene için Tülin ve Sam Mcknight  /  06.02.2010
Dünyanın en ünlü aktris ve modellerinin saçlarını yapan Sam Mcknight, Pantene için Tülin'in saçlarını yaptı.

 

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Basın Toplantısı  /  05.02.2010
Türkiye'nin tanıtım yüzü Tülin, indirimli tatil basın toplantısında herzamanki gibi şıklığıyla dikkat çekti.


 

Tülin ve Memet'ten " Aşk Tarifi"  /  05.02.2010
Tempo Dergisi'nin sevgililer günü özel sayısında Tülin ve Memet, ünlü aşk filmi " Aşk Tarifi"nin unutulmaz sahnesiyle objektife poz verdiler.


 

27 Ocak Dilek Hanif Defilesi  /  27.01.2010
Tülin, Paris'te Hotel de Crillon'da düzenlenen Dilek Hanif defilesinde göz kamaştırdı.

  

 

Tülin Dilek Hanif Defilesinde / 26.01.2010
Tülin Paris Moda haftası kapsamında 27 Ocak'ta Dilek hanif defilesinde podyuma çıkıyor.

 

2010 model Tülin Şahin (Hafta Sonu dergi) / 03.12.2010

 

     

 

Flormar " Tülin Şahin ile renkli sohbetler"  / 30.12.2009
Flormar'ın "Tülin Şahin ile renkli sohbetler" etkinliği 26 Aralık'ta Cevahir alışveriş merkezinde yapıldı. İlginin çok büyük olduğu etkinlikte Tülin, hanımlara makyaj tüyoları verip, sorularını yanıtladı.


 

Kanyon Yeniyıl Konseri  / 30.12.2009
Geçtiğimiz haftasonu Kanyondaki yılbaşı konserinde Tülin ve Memet de izleyici olarak gelmişlerdi.


 

AKTOB 25. Yıl Kutlaması  / 30.12.2009
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliğinin 25. yılı kutlaması Antalya Talya Convention Center da yapıldı. Geceye Tülin de Türkiye'nin 2010 yüzü olarak Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile katıldı.


 

Yılbaşına özel Tülin & Memet sofrası  / 30.12.2009
Memet Özer'in yemek yeteneğini Cnn Türk'teki programı sayesinde herkes duydu. Tülin ve Memet yılbaşına özel hindi tarifiyle, Vatan gazetesi Pazar ekine bu güzel röpörtajı verdiler.


 

Asr-ı Fener Gecesi - Ankara / 30.12.2009
Fenerbahçe'nin özel eseri Asr-ı Fener'in 2. tanıtım gecesi Ankara Sheraton otelinde yapıldı. Tülin bu gece için özel olarak tasarladığı elbisesiyle ışıl ışıldı.


 

Tülin, Koç Üniversitesi'nde ... / 23.12.2009

 

Barış Kuyucu'nun Tülin'le ropörtajı  /  21.12.2009

 

2009'un en iyi modeli Tülin / 21.12.2009
Türkiye artistik kuaförler derneği tarafından yapılan oylamayla 2009'un en iyi modeli Tülin seçildi. Ödül töreni 14 Aralık'da Kuruçeşme Divan'da yapıldı.


 

Happy B-day Tülin  /  13.12.2009

 

Türkiye'nin tanıtım yüzü 2010'da da Tülin !!! / 12.12.2009
2009'da Avrupa'daki Türkiye tanıtım billboardlarını süsleyen Tülin, 2010'da da Türkiyenin tanıtım yüzü oldu.